KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 7685231

nr 768 5231

Blyerts

Alex Langlet, hästar, signerad 1951, 25x33

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 juli 2012
kl 18:10:58

22/7 17:07:09 1      Vinnande bud